CLASSIC MORTAL KOMBAT

CLASSIC MORTAL KOMBAT

CLASSIC MORTAL KOMBAT

 

بازی مورتال کامبت نخستین بار بر روی کنسول‌های آرکید منتشر شد. این بازی در سبک مبارزه‌ای بوده و به صورت‌های تک نفره یا دونفره. روند بازی در تمام نسخه‌های مورتال کامبت تا حد زیادی یکسان بوده و بدین ترتیب است که در صفحه اول، بازیکننده شخصیت جنگجوی خود را انتخاب کرده و طی دو راند به مبارزه با شخصیت رایانه یا بازیکنندهٔ دوم می‌پردازد. برنده بازی کسی است که بتواند در دو مرحله پیروز شود. از جمله بخش‌های قابل ذکر این بازی فیتالیتی است. پس از دوبار بردن، جنگجوی باخته در حالت گیج و نیمه جان قرار می‌گیرد و پیغام تمامش کن (Finish Him/Her) به جنگجوی برنده داده می‌شود. در این لحظه جنگجوی برنده این فرصت را دارد تا با استفاده از فنون ویژه که به فیتالیتی معروف است ضربه آخر را وارد نموده و بازی را ببرد.

 

 

اما گیمر های قدیمی همیشه دو مشکل بزرگ با این بازی داشتند یکی این بود که نمی توانستند به جای باس ها و غول های بازی مبارزه را تجربه کنند و اینکه کمتر کسی بود که راز ها و فنون مخفی بازی را میدانست و باید خودشان این راز ها را کشف می کردند.

 

 

اما امروز با نسخه ای که ما برای شما آماده کرده ایم می توانید همه شخصیت های قدیمی بازی را انتخاب کنید و با استفاده از آموزش ها، فیتالیتی بزنید و حتی تقلب کنید.

نکته : رام و شبیه ساز هر دو به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرند و شما فقط هزینه تبدیل فرمت رام و جمع آوری اطلاعات را پرداخت می کنید.

این بازی قابل اجرا روی تمام گوشی ها و تبلت های اندروید می باشد

رام بازی و شبیه ساز ها رایگان هستند و شما فقط هزینه جمع آوری اطلاعات تبدیل فرمت رام و ساخت نرم افزار را پرداخت می کنید.

 

 تصاویری از محیط بازی